ETA 2016

Szanowni Państwo,

serdecznie zapraszamy do zapoznania się z programem Europejskiego Tygodnia Autyzmu

1-7 XII 2016

Podczas obchodów tegorocznego Europejskiego Tygodnia Autyzmu dzięki współpracy Fundacji Miś oraz Kina Bułgarska 19, mamy zaszczyt zaprosić Wszystkich na najnowszy film pt. „ŻYCIE ANIMOWANE”.
Projekcja filmu odbędzie się 3.12. 2016 o godz. 11.00 oraz 4.12.2016 o godzinie 17.00 w Kinie Bułgarska 19 w Poznaniu. Podczas sobotniego seansu zapewniamy opiekę nad dziećmi i oferujemy im zajęcia grupowe (zgłoszenia: misfundacja@gmail.com). Cena biletu 10 zł. Po seansie filmowym będzie można zapoznać się z misją i działalnością Fundacji Miś oraz ofertą Przedszkola Integracyjno-Terapeutycznego Miś w Poznaniu. Liczba miejsc ograniczona!

ABC Autyzmu – bezpłatne zajęcia dla dzieci

Serdecznie zapraszamy wszystkie dzieci w wieku od 3 lat na bezpłatne zajęcia terapeutyczne, które organizowane są w ramach Europejskiego Tygodnia Autyzmu. Będą mogli Państwo doświadczyć, na czym polega dana metoda terapeutyczna oraz zobaczyć swoje dziecko w „akcji terapeutycznej”. Nasi terapeuci odpowiadać będą na Państwa pytania i będą służyć radą oraz udzielać wskazówek do dalszej pracy z dzieckiem. Zajęcia terapeutyczne odbywać się będą w oddziałach Przedszkola Integracyjno-Terapeutycznego Miś w Poznaniu (ul. Berwińskiego oraz ul. Łozowa 77). Obowiązują zapisy na daną terapię i konkretną godzinę. Lista miejsc jest ograniczona! Oprócz zapisów na Facebooku prosimy o potwierdzenie przybycia na adres mailowy:misfundacja@gmail.com w treści proszę podać imię,nazwisko i wiek dziecka oraz nazwę terapii i wybraną godzinę do dnia 4.12.2016 roku.

Gwiazdka dla Autyzmu – kiermasz świąteczny

Kupując kartkę, stroik lub inne ozdoby Bożonarodzeniowe, wykonane przez dzieci, rodziców i pracowników Przedszkola Integracyjno- Terapeutycznego Miś w Poznaniu, wspierasz podopiecznych Fundacji Miś! Zapraszamy do zakupów!

Więcej szczegółów:

Fundacja Miś: https://www.facebook.com/Fundacja-Mi%C5%9B-1103779569691409/?fref=ts

Przedszkole Integracyjno – Terapeutyczne Miś w Poznaniu: https://www.facebook.com/integracyjneMis/?fref=ts

Przedszkole Integracyjno-Terapeutyczne MIŚ nr 2
ul. Łozowa 77