AKTUALNOŚCI

ZAPRASZAMY

Rower i sala doświadczania świata – jak połączyło nas 1000 km

Drodzy Rodzice i Przyjaciele! Przed nami kolejny niesamowity projekt, który realizujemy razem z Jeżdżę na rowerze! Cieszymy się, że Patronat Honorowy nad wydarzeniem objął Prezydent Miasta Poznania, Pan Jacek Jaśkowiak. Dziękujemy!#poznanwspiera 

Czytaj dalej

Zapraszamy do konkursu!

Drodzy Rodzice! Już 9 czerwca wszyscy spotykamy się na corocznym Festynie Rodzinnym, z tej okazji chcielibyśmy gorąco zaprosić Państwa do wzięcia udziału w konkursie pn.”W zdrowym ciele, zdrowy duch!”.

Czytaj dalej

Podziękowania!

Cieszymy się, że jako Przedszkole możemy się włączyć w różne akcje charytatywne na rzecz dzieci i osób z niepełnosprawnościami. W tym roku kontynuowaliśmy współpracę z Fundacja ”Szlachetny Bohater”. Bardzo dziękujemy Rodzicom, Dzieciom i Przyjaciołom Misia za włączenie się w wielką zbiórkę książek na rzecz małych i dużych pacjentów szpitali! 

Czytaj dalej

Pierwsze bezpłatne badania stomatologiczne

Za nami pierwsze bezpłatne badania stomatologiczne realizowane we współpracy z Uniwersytetem Medycznym im. Karola Marcinkowskiego w Poznaniu. Dziękujemy Pani doktor Annie Kostiukow za wsparcie działań Przedszkola!

Czytaj dalej

Przedszkole Miś na medal!

Drodzy Rodzice i Przyjaciele! W tym roku nasza placówka bierze udział w plebiscycie Głosu Wielkopolskiego. Zachęcamy do oddania głosu. Dziękujemy!

Czytaj dalej

Weź udział w Wielkiej Zbiórce Książek dla małych i dużych pacjentów!

Przedszkole Miś po raz kolejny bierze udział w akcji „Wielka Zbiórka Książek dla małych i dużych pacjentów”! Wszystkich chętnych Rodziców i Dzieci, którzy chcieliby nas wesprzeć w tej inicjatywie zapraszamy do przynoszenia książek do sekretariatu Przedszkola do dnia 20.05.2018 r. Dziękujemy!

Czytaj dalej

Wizyta niezapowiedzianego Gościa…

Dzisiaj oddział przy ulicy Łozowej odwiedził wyjątkowy Gość. Nie zauważylibyśmy Jego obecności, gdyby nie pozostawiane po całym Przedszkolu ślady łapek i sianka. Przedszkolaki szybko odnalazły drogę przemarszu i dotarły do tajemnej skrytki, w której znalazły niesamowite prezenty. Radości nie było końca. Niestety, w międzyczasie nasz Gość zdążył już udać się dalej…

Czytaj dalej

Życzenia – Wielkanoc 2018

Drodzy Państwo,  życzymy zdrowych i pogodnych Świąt Wielkanocnych w prawdziwie wiosennym nastroju, smacznego jajka, pogody ducha i kwitnących nowymi pomysłami myśli! Pracownicy Przedszkola Integracyjno-Terapeutycznego Miś w Poznaniu

Czytaj dalej

Warsztaty dla Rodziców: Co zrobić, kiedy nie wiesz, co robić?

Drodzy Rodzice! Już dzisiaj świętujemy Światowy Dzień Zespołu Downa, z kolei 2 kwietnia obchodzimy Światowy Dzień Świadomości Autyzmu. Z tej okazji chcielibyśmy Państwa serdecznie zaprosić na warsztaty pn. „Co zrobić, kiedy nie wiesz, co robić?”. Warsztaty poprowadzi Pani Agata Więckowska, psycholog. Serdecznie zapraszamy!

Czytaj dalej

Zapraszamy na warsztaty dla Rodziców!

Drodzy Rodzice, w piątek, 9.03.2018 r. w godz. 15.00-17.00 w oddziale przy ulicy Łozowej 77 odbędą się kolejne warsztaty z Panią dr Anną Kostiukow.  Warsztaty są otwarte i bezpłatne. Termin następnego spotkania to 16.03.2018 r. (piątek, również w tych samych godzinach). Serdecznie zapraszamy do wzięcia udziału!

Czytaj dalej

PARTNERZY

KONTAKT

Przedszkole Integracyjno-Terapeutyczne MIŚ nr 2
ul. Łozowa 77
61-448 Poznań
tel. 531 261 015
przedszkole2@misprzedszkole.pl